Velkoobchod-Maloobchod

Topenářská technika

K rozvodům topného média se převážně požívají trubky z mědi. Na našem trhu se objevují levnější trubky se seslabenou stěnou (0,8 mm). Naše firma dodává pouze trubky Supersan s osvědčenou kvalitou (síla 1 mm). Ocelové trubky se v rodinných domcích již téměř nepoužívají. V důsledku stále vzrůstajících cen se používají již zcela běžně termostatické ventily s různými druhy hlavic.

Čerpadla

Čerpadla na topení se používají opět v různých typových řadách dle požadavků zákazníků či projektantů. V důsledku úspory elektrické energie se stále častěji používají čerpadla elektronická.

Kotle, expanzomaty

Opět se začínají více používat kotle na pevná paliva, bohužel stále více lidí si rozmýšlí používání ekologických kotlů na plyn, elektřinu či pyrokotle na dokonalé spalování dřevní hmoty. V naší nabídce jsou i kotle na topný olej. Expanzomety se požívají v uzavřených topných okruzích k vyrovnávání tlaků. Velikost expanzomatů se řídí množstvím teplé vody.

Otopné panely a článkové radiátory

Od radiátorových článků se postupně přešlo k používání otopných panelů, které jsou výkonnější a vzhledově zcela bezkonkurenční. K vytápění se také čím dál častěji používá podlahové vytápění, které má řadu výhod - vytápění od země, úspora energie, není vidět a tím i úspora místa.

Izolace

Izolace potrubí tvoří nedílnou součást systému vytápění. Tam kde chceme zamezit přenosu tepla z rozvodných trubek do okolního prostředí, musíme provést řádnou izolaci. Izolací je celá řada, co do průměrů, tak i v materiálech.

Ventilátory a vzduchotechnika

K dispozici máme mnoho druhů a průměrů ventilátorů různých výkonů. Slouží k odvětrávání vlhkostí, pachů či k dodávce čerstvého vzduchu do místností.

Nářadí

Nářadí dodáváme poloprofesionální pro kutili a profesionální pro ty, kteří mají rádi 100% kvalitu.

Vodovodní baterie a ventily

Široký výběr vodovodních baterií od nejlevnějších druhů, přes kvalitní střední třídu, až po luxusní baterie světových výrobců. Koupelné doplňky a sprchový program.

Koupelnový nábytek a doplňky

Po našich zkušenostech nedodáváme koupelnový nábytek a doplňky od pochybných výrobců a dovozců. Naši tuzemští i zahraniční dodavatelé tohoto zboží splňují veškeré nároky na kvalitu i rychlost dodávky.

Sprchové kouty, vany

Nekonečný výběr sprchových koutů a smaltovaných i akrylátových van nám dává možnost uskutečnit téměř vše co od tohoto zboží zákazník očekává. Sprchové kouty čtvercové, čtvrtkruhové s výplněmi z PVC či bezpečnostního skla, vany rohové, hydro air masážní...to vše Vám nabídneme v našem koupelnovém studiu.

Koupelnová topná tělesa

Koupelnová topná tělesa "žebřík" Vám mohou nahradit klasická desková tělesa. Slouží nejenom k vytápění prostoru, ale i k sušení mokrých ručníků a to i v létě, kdy je možno tato topná tělesa vytápět elektrickou topnou tyčí.

Sanitární keramika, nádrže WC, dřezy

Sanitární keramika je převážně z tuzemských továren s osvědčenou kvalitou. Nevyhýbáme se ani prodeji z evropských keramiček, ale zcela odmítáme prodávat tzv. hypermarketovou keramiku z ČLR a podobných zemí, kde opravdu "kvalita" odpovídá ceně.

Rozvody vody a odpadní trubky

Rozvody vody na pitnou i užitkovou vodu se dnes zhotovují z trubek a tvarovek z materiálu PPR hostalen. Vodovodní přípojky z točených trubek LD-PE, PE-HD. Odpadní trubky se rozlišují na vnitřní a venkovní. Všechny trubky splňují vysoké nároky na životnost a pevnost. Trubky pro pitnou vodu jsou samozřejmě testovány na toto použití.

Ohřívače vody

V obrovském sortimentu ohřívačů vody si každý může vybrat dle svých požadavků na rychlost a objem ohřáté vody. Ohřívače se dělí na tlakové a beztlaké, na elektrické či kombinované a dle obsahu na 5-200 litrové, případně i větší.

Domácí vodárny čerpadla

Domácí vodárny slouží k čerpání vody ze studní do hloubky maximálně 8 m, pro větší hloubky se používají ponorná čerpadla. K čerpání znečištěné vody máme kalová čerpadla.

Obklady a dlažby

V nabídce máme širokou kolekci obkladů a dlažeb našich i zahraničních výrobců. Pro názornost můžeme vytvořit našim zákazníkům návrh skladby obkladů a dlažeb včetně zařízení koupelny či jiné místnosti a vytisknout ve vysoké kvalitě na barevné laserové tiskárně.

Stavební chemie

Nabízíme stavební chemii pro obklady a dlažby. K dostání jsou samozřejmě lepící tmely, nivelační a spárovací hmoty, kovové a plastové ukončovací lišty ve všech myslitelných barvách. 

Zabýváme se dovozem a montáží solárních systémů.

Nabízíme:

 

Trubicové kolektory - Trubicové solární kolektory svou konstrukcí zabezpečují vysokou účinnost v přeměně slunečního záření na teplo. Trubicový kolektor je soustava skleněných trubic, z nichž každá je tvořena vnějším pláštěm a vnitřní trubicí s vysoce absorpční vrstvou. Obě části - vnitřní a vnější - jsou od sebe odděleny vakuem, které zamezuje zpětným tepelným ztrátám.

Deskové kolektory - Ploché kolektory jsou ve své podstatě používané již více než 120 let jako účinný způsob ohřevu vody. Ta je soustředěna v dobře izolovaném zásobníku a ohřívána teplem přenášeným pomocí teplonosného média z plochých kolektorů, které pracují na principu skleníku. Médium prochází soustavou tenkých trubic uvnitř kolektoru, jejichž malý průměr spolu s izolovanými bočními stěnami kolektoru a reflexní vrstvou vrchní skleněné desky minimalizují zpětný únik tepla do okolí.

Panely jsou vyrobené z plastových materiálů.

Tento typ solárních panelů nachází uplatnění výhradně k sezónnímu ohřevu rodinných bazénů všech typů přímým ohřevem bazénové vody.