Koupelnové studio

Pocit příjemné koupelny, kde budete rádi relaxovat bude vždy důležitý.

   

Prodáváme výrobky, které garantují tuto radost. U nás máte možnost vybírat z více, jak 22 kompletně vybavených koupelen podle nejnovějších trendů, tak z nepřeberného množství katalogů, z nichž není problém cokoliv objednat.

Vždy přidáme i užitečné rady a tipy. Naleznete zde široký sortiment vodovodních baterií, van, umyvadel, sprchových koutů, sprchových a vanových zástěn, infrasaun, koupelnového nábytku, koupelnových radiátorů a v neposlední řadě i doplňků známých tuzemský i zahraničních značek.
Víme, že právě koupelna může být jednou z nejkrásnějších a nejpříjemnějších součástí Vašeho bydlení a my se budeme snažit, aby tomu právě tak bylo, jelikož je pro nás Vaše spokojenost opravdu důležitá.

 

Koupelnové studio

Stavíte nebo renovujete? Přejete si koupelnu na míru přesně podle Vašich přestav? Potom přijměte pozvání do našeho moderního koupelnového studia, kde jsou pro Vás přiraveny komplexní služby. Díky dlouholeté praxi známe mnoho řešení a alternativních možností při renovaci i stavění nových koupelen. V počátku, kdy vybíráte obklady, dlažby a další koupelnové vybavení, Vám pomůžeme vytvořit styl a cenový rozpočet dle Vašich představ.