Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 

Doprava a platba

Dodací lhůty 

Dodací lhůta se počítá na pracovní dny, pokud je uvedeno skladem je zboží expedováno vždy do 10.00 hodin a dodání druhý den.

Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem případně sms. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.

Poštovné a balné

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto: 

Osobní odběr - ZDARMA

Dopravní službou PPL (balíky) do 5kg    129,– Kč.

(maximální rozměr zásilek 120x60x60 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky nesmí přesáhnout 360 cm)

Dopravní službou PPL (balíky) do 15kg  139,– Kč.

(maximální rozměr zásilek 120x60x60 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky nesmí přesáhnout 360 cm)

Dobírka 39 kč

 S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).

 

Způsob platby 

Hotově při osobním odběru na pobočce Zákupy

Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel PPL nebo pracovnice pošty při převzetí.  

Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u (jméno vašeho bankovního ústavů). Číslo účtu je 2500425530/2010. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší faktury. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.

Možnosti platby na prodejně: hotovostně, kartami Visa, Maestro, MasterCard.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.